אודות

בס"ד

חברתינו מתמחה בהדפסות איכותיות דיגיטלי, אופסט, הדפסות רוחב, ועוד ועוד. ובמחירים נמוכים.

החוברות מודפסות ביופי והדר ובגימור מוקפד, דבק חם או סיכות. ניתן להזמין אצלינו סיכות עם שדירה מרובעת עד 200 עמודים ובכל הגדלים, שזה כמובן מוסיף יופי לסיכות שהם בדרך כלל עם שדרה עגולה.

כמו כן אנו מדפיסים פנקסי חשבוניות / קבלות, פולדרים, עלונים, פרוספקטים, מדבקות, ועוד, באיכות ובמחירים ללא תחרות.

 

חוברות עילוי נשמה

מקום של כבוד קובע לעצמו מיזם ייחודי מבית "עולם ההדפסות" להקל על האבלים בקריאת משניות ותהלים לעילוי נשמת הנפטר, שצריכים לחפש ולדפדף עד אשר מוצאים את המשניות לפי אותיות שמו של הנפטר, וכן בתהילים. מלבד הסירבול שבזה, גם הזמן מתארך יתר על המדה יותר מהמצופה, וסבלנות הנוכחים מגיעה לקיצה מהר מאד... היה זה מתבקש לערוך חוברת מיוחדת ע"ש הנפטר הספציפי, כדי לחסוך זמן וכח מיותרים - בחוברת זו שערכנו תמצאו ה-כ-ל, החל מברכת בית העלמין (שאומרים בכניסה לבית העלמין למי שלא היה שם שלושים יום) ממשיך בתפלות נוספות שנוהגים לקרוא. וכלה בקדיש והשכבה ששם הנפטר מודפס בתוכה. הכריכה צבעונית ויפה המושכת את העין. והכל במחיר מצחיק 130 ₪ ל-10 חוברות הראשונות (שזה כולל גם את העריכה), ומשם והלאב כל חוברת נוספת 7 ₪. ניתן להוסיף ביוגרפיה על הנפטר (ללא תשלום), תמונה שתודפס ע"ג הכריכה החיצונית (בתשלום סמלי) וכן מנחה וערבית (בתשלום סמלי). וכל זה לפי כל העדות ולפי בקשתכם המיוחדת לפי המנהגים הספציפים שלכם!!  - חשוב לזכור שהוצאה זו היא הוצאה חד פעמית שנשארת כל השנים!! 

 

מזכרות אישיות / זמירונים

יש לכם אירוע מיוחד ורציתם להפתיע במזכרת שאין לכל אחד?

ניתן להזמין אצלינו מזכרת אישית ככל שיעלה ברוחכם. החל ממגנט או גלויה של תפלה או בקשה מסויימת, וכלה בחוברת של כמה עשרות עמודים שיכילו קובץ תפילות ובקשות כפי רצונכם. או שירים כפי בקשתכם, (לפי כל העדות והחוגים). הכריכה אף היא תעוצב לפי בקשתכם, וכן גודל החוברת. והכל במחירים ללא מתחרים.

לחברות תהלים – אנו מעצבים פרקי תהלים לפי מה שהנכם רגילים לקרוא, עם שמות לתפלה ובקשה כרצונכם. בתוספת כריכה מרהיבה ש"ל או צבעוני.

 

קלפים ומשחקים

אנו מייצרים ג"כ קלפים עם הדפסה מיוחדת כולל פינות עגולות, בגודל המסויים שתרצו. עם חבקים או עם קופסא מכובדת. עם או בלי הדפסה על גביה.

 

הדפסות בכמויות / אופסט

בשורה טובה למדפיסים בכמויות. האיכות והמחירים שלנו מדברים בעד עצמם. שוה לבדוק!! אנו מדפיסים לוחות שנה בכמויות למוסדות וארגונים. פרוספקטים עלונים וכל מה שתרצו.

 

 

    

דפוס אולגרף דיגיטל - לוגו